Strona główna

Oferty międzynarodowych targów i wystaw

obrazW imieniu Agencji Promocyjnej INVENTOR sp. z o.o. zapraszamy do zapoznania się z  ofertą międzynarodowych targów i wystaw wynalazków oraz innowacyjnych technologii, na które firma uzyskała dofinansowanie z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Prezentacje na oferowanych imprezach objęte zostały patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Rady Głównej Instytutów Badawczych oraz Fundacji Kobiety Nauki.

Na najbliższych wystawach - 65. Międzynarodowych Targach "Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty IENA 2013" w Norymberdze, IX Międzynarodowym Salonie Wynalazków i Nowych Technologii "Nowy Czas" w Sewastopolu oraz 11. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków Nowych Pomysłów Produktów i Technologii ARCA w Zagrzebiu zaprezentowane zostaną między innymi wynalazki z dorobku młodych wynalazców wyłonionych w ramach konkursu Innowator Mazowsza, zorganizowanego przez Urząd Marszałka Województwa Mazowieckiego. Pokazane zostaną także rozwiązania młodych badaczek laureatek II edycji konkursu "Innowacja jest kobietą".

Propozycja uczestnictwa w wymienionych imprezach dla instytucji badawczych charakteryzuje się:

  • pewnością dofinansowania z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego,
  • elastyczną i dostosowaną do klienta propozycją finansową (w załączniku),
  • kontynuacją promocji innowacji naszych klientów po powrocie z wystawy wspólnie z patronami.

 

Zapraszam do zapoznania się z naszymi referencjami jakie zamieszczone zostały na naszej stronie internetowej www.inventor-factory.pl  

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szczegółową, znajdującą się w załączniku.

 

Kontakt:

Marta Fajge

Specjalista ds. Marketingu & PR

email: marta.fajge@inventor-factory.pl  

tel.: 602 186 999